Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Yeni kısıtlamalar açıklandı!
Meral Akşener: ’Şu utanmazlığa bakar mısınız’
İZMİRLİ ALAMADIĞI SUYUN BEDELİNİ Mİ ÖDÜYOR?
Son 24 saatte koronavirüsten 78 kişi


Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması - AYDIN - Ajans 09/ Aydın Haber, Aydın Haberleri, Ülke Gündem,, Türkiye Haberleri, Sİyasi Haberler
 
BAŞKAN MEHMET FATİH ATAY’IN AÇIKLAMASI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 01-02-2021 / 20-36

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Aydin Haberleri  
Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması

Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, kendisi ve aile üyeleri hakkında basına yansıyan ithamlar hakkında açıklama yaptı. Cam gibi şeffaf olduğunu ve kimseden korkusunun olmadığını söyleyen Atay, "Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" dedi.

 

Atay’ın, Nevzat Biçer Nikah ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Şubat Ayı 1’inci Meclis Toplantısı’ndaki açıklaması aşağıdadır:

            “Saygı Değer Efeler Halkı;

            Bu konuşmayı yapmak istemezdim ama ne yazık ki bir yıla yakın bir süreç içerisinde tarafıma, oğluma, kardeşime, aileme karşı organize bir şekilde ithamlar, iftiralar ve yalan haberler ortaya kondu.

            Huzurunuzda tek tek açıklayacağım.

            Oğlum Eymen Atay ile ilgili;

            Eymen Atay Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezundur.  Avukatlık yapmaktadır. İngiltere’de dil okulunda eğitim aldı ve döndü. Bunu bilginize sunmak istiyorum. Oğlumun Efeler Belediyesi’nde makam odası olduğu iddia edildi. Bu iddiada bulunan kişi, bunu ispatlamazsa şerefsizdir.

            Oğlumla ilgili olarak Efeler Belediyesi’nde İmar Müdürlüğü koridorlarında dolaştığına dair yalan haberde bulundular. İmar Müdürü’ne soruyorum; Benim oğlum, Avukat Eymen Atay tek bir kez bile İmar Müdürünün odasına veya müdürlüğünün kullandığı odalara geldi mi? Bu haberi yapan da haindir, alçaktır, namussuzdur.

            Efelerspor’u oğlum için kurmuşum. Oğlum Efelerspor Kulübünün sekreteriymiş. Efelerspor Kulübü Derneği Başkanı benim. Geçen yıl şampiyon oldu, eğer amatör maçlar oynanırsa bu sene de şampiyon olacaktır. Efelerspor Kulübü’nü kurma nedenim, Efeler Aydın’ın en büyük ilçesi, bir tane bile profesyonel spor kulübü yok. Süper Lige kadar hedeflerimiz var fakat bunu dökme su ile yapamazsınız. Altyapısını gerçekleştirmeniz lazım. Altyapısını da gerçekleştirdik. Gençlerbirliği Altyapı Koordinatörü Seçkin Bey 10 gün içinde Efelerspor’un altyapı koordinasyonunu gerçekleştirdi. Şu anda Efelerspor’da 202 çocuk futbol okuluna gidiyor. 32 tanesi lisanslı oyuncu, diğer 170 çocuğumuz Efelerspor Kulübünü’nünKulübü’nün altyapısında çalışmalarını sürdürüyor. Süper Amatör Ligteki Teknik Direktörlerimiz haricinde 4 Antrenörümüz 170 çocuğumuzla ilgileniyor ve 170 çocuğumuz 14 ü kız çocuğudur. Anneleri babaları çocuklarını bizim kulübümüzün antrenmanlarına getiriyorlar. Yalnız futbolda da değil, Atletizm satranç ve briçte de sporcularımız var.

            202 çocuğun futbola olan isteklerini karşılamak ve yeteneklerini ortaya çıkarma konusunda çaba harcadığı için, işinden zaman ayırarak bu konuda büyük çabalar gösterdiği için, oğlum Avukat Eymen Atay’a teşekkür ederim.

            Kardeşim Eralp Atay ile ilgili;

            Kardeşim Eralp Atay 30 yıllık doktor.

            DSİ’ de kurum hekimiydi. 2 dönem Aydın Tabip Odası Başkanlığı yaptı. 2 yıl da Türk Tabipleri Birliği’nin genel yönetiminde bulundu. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin Aydın Şube Kurucu Başkanıdır. Galatasaraylılar Derneğinin de kurucu başkanıdır. Liyakata uygun değilse gereğini yapacağım dedim, liyakata uygundur dediniz. Çok teşekkür ederim.

            3 tane müdürlük vermişim, doğru. Sanki benim kardeşimin 3 ayrı müdürlükten, 3 ayrı maş aldığı iddiasındalar. Halbuki Sağlık İşleri Müdürlüğü’nden aldığı ücret var, diğer müdürlüklerden alamaz, yasal değil.  Aldığı iddiasındalar. İtibarsızlaştırmak istiyorlar, kardeşimi ve oğlumu başka birileriyle kıyaslamak istiyorlar.

            Mezarlıklar Müdürlüğü’ne verdim kardeşimi. Yolsuzluklar vardı. Suç duyuruları elimde. İnsanların ifadeleri burada.

            Hukuk İşleri Müdürlüğü’nden para aldı deniliyor. Hukuk İşlerine verdim kardeşimi. 3 dosyada dava açma süresi geçmiş, 2 dosyada da temyiz süreleri geçirilmiş. 3 avukatın bilgisayarları farklı, hepsinin tebligatı diğer kişiden gelen tebligatı görmüyor. 20 gün izin alınsa, bu 20 gün içerisinde, onu diğer arkadaşları görmediği için bir sürü hak düşürücü şeyler ortaya çıkacak. Bunları düzenledik. Hepsini gerçekleştirdik. Hukuk İşleri Müdürlüğü’nde belirli bir süre görev yaparsa, Hukuk İşleri Müdürü belirli bir ücret alıyor. Kardeşim de Hukuk İşleri Müdürlüğü yaptı, 1 yıllık görev süresinde olduğu için Hukuk İşleri Müdürlüğü’nden 6 bin 244 lira 25 kuruş aldı.  Eralp Atay bu parayı elini bile sürmeden Aralık ayında Efeler Belediyesi’ne hibe etti. (Aralık ayının makbuzunu gösterdi.)

            Birilerinden korktuğumuz için bunu yapmadık. Aileden gelen ahlak ve namus nedeniyle yaptık.

            Kardeşim Eralp Atay’a da çok teşekkür ederim. Sağolsun.

            Namusuyla gazetecilik yapan, kalemini satmayan, iftira atmayan tüm gazeteci arkadaşlarımı saygı ile anıyorum. Namusundan, şerefinden, şüphelendiğim insanlar elbette var.

            Muharrem İnce’nin Partisi ile ilgili;

            Muharrem İnce’nin partisine katılıyor yazıldı.

            Ne Muharrem İnce ile görüştüm, ne o kuruldan bir kişi ile görüştüm, kimse ile görüşmedim.  M harfi bile geçmedi nasıl böyle bir şey yazabilirsin, bu sahtekarlık, namussuzluk, şerefsizliktir.

            Bir yıldır susuyorum. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; kim ne derse 10 katı karşılığını alacak.

            Evimle ilgili;

            Armada’da aldığı eve, ‘Çeşme’deki yazlığına gelecek sıra’ deniliyormuş. Çeşmede ne benim ne sülalemin bir metrekare yeri yoktur. Çeşme’deki evi yaz aylarında kiralıyorum. Belediye Başkanı seçildikten 4 ay sonra, Armada’daki evi almak zorunda kaldım. Belediye meclis üyesi arkadaşlarıma hangi bankadan ne kadar kredi kullanarak aldığımı da açıkladım, bana hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

            Ben cam gibi şeffafım, kimseden korkmam!

            Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.


Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması : Google'da Ara
Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        AYDIN

  AYDINDA 112 ÇAĞRI MERKEZİ AÇILIYOR


         Aydın Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından, Aydın-Çine karayolundaki Anemon Otel’in karşısında hizmete girecek olan 112 Ac

  BAŞKAN MEHMET FATİH ATAY’IN AÇIKLAMASI


          Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, kendisi ve aile üyeleri hakkında basına yansıyan ithamlar hakkında açıklama yaptı. Cam gibi şeffaf olduğunu ve kims

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
SEDEF CANİK

     Beyler Ağaalar ülkede salgın var farkındamısınız.Yyüzbinlerce öğrencimiz internete ulaşamazken, özel iletişim vergisine yüzde 33,3 zam yapıyorsunuz. ...

FATMA AĞIR

     Yaşlılar kapatılması gereken zararlı bir kitle değildir. Bu konunun sorumluları kimlerse şunu bilsinler ki, bu sözde ...

MUSTAFA ŞENER

     AKP nin Hukuk Anlayışı. AKP Kazanana kadar her şey mübah. İstanbulu unutmadık. Mutlaka Birşeyler oldu dendi. ...

CEREN KUTLUAY

     Harika bir araştırma. Yazı çok değerli bilgileri içeriyor. Emeğinize sağlık. ...

VELİ

     Her şeye çeza kesen RTÜK Nerdesin. Bir işlem için emirmi bekliyorsun.... ...

ASTO STK PLATFORMU

     Toplumu Ayrımcılığa, Bölücülüğe, Irkcılığa sevkeden bu tarz insanların televizyonlara çıkartılmaması lazım. Konuşanlar kadar konuşmasına müsade edenlerde ...


           ANKET
SİZCE SEÇİMLER NE ZAMAN YAPILIR
% 30 √ Toplam : 8 - 1-ZAMANINDA YAPILIR
% 71 √ Toplam : 19 - 2-BU YIL YAPILIR
% 0 √ Toplam : 0 - 3-FİKRİM YOK
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haber, Aydın Haberleri, Ülke Gündem,, Türkiye Haberleri, Sİyasi Haberler
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim