Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Emniyet Genel Müdürlüğüne Atama
TÜRKİYENİN TEK ÇİFTLİK FAKÜLTESİ AYDINDA
ÖZKOÇUN 15 TEMMUZ KONUŞMASI AK PARTİYİ
GENÇ KIZILAY AYDIN, BOSNA’DA KATLİAMI ANDI
RUMLAR ORTAK KOMİTE TEKLİFİİNE KARŞI ÇIKTI


TÜRKAV: Memur-Sen Paralel Yapı Mı Kuruyor? - SİVİL TOPLUM - Ajans 09/ Aydın Haberleri
 
TÜRKAV: MEMUR-SEN PARALEL YAPI MI KURUYOR?
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 20-11-2018 / 21-21

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siviltoplum Haberleri  
TÜRKAV: Memur-Sen Paralel Yapı Mı Kuruyor?

 

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz; “Memur-Sen’in sefil sendikacılık anlayışıyla Cumhurbaşkanımızın 2023 hedefleri gerçekleşmez!

Bu anlayış liyakatten uzak, devletle memurun ve devletle Türk Milletinin arasını açan bir anlayıştır. Verdiği referanslar atattığı memurlarla yeni Paralel Yapıyı Memur-Sen mi kuruyor” dedi.

 

Memur-Sen Paralel yapı Mı Kuruyor

Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Vakfın Antakya şubesinin gerçekleştirdiği toplantıya katıldı. Tüm genel merkez yöneticilerinin ve bölge şubelerin katıldığı toplantıda konuşan Korkmaz, AK Parti İktidarına yakınlığı ile bilinen Memur-Sen’e yüklendi. Konuşmasında Memur-Sen’in kabineye baskı yaparak liyakatsiz kadroları terfi ettirdiğini ifade eden Korkmaz; “Geçmişte FETÖ’ cülere referans olan Memur-Sen şimdi de ne kadar liyakatsiz adam varsa onlara referans oluyor. Bu yolla devlet organlarının çalışmamasını mı planlıyor? Hükümete karşı yeni bir paralel yapı mı kuruyor bunu dikkatle inceliyoruz. Yaptıkları Sayın Erdoğan’ın 2023 hedeflerine zarar vermektir. Bizler 30 yıl önceden 2023 lider Türkiye rüyasını gören ve bu rüyayı gerçekleştirmek için her türlü fedakârlığı yapan bir inancın temsilcileriyiz. Devletimiz, bilhassa Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gayretleriyle son on yıldır bizlerin bu rüyasını programına almış ve bu yönde politikalar uygulamaya başlamıştır. Türk Milleti de bu hedefe doğru azim ve kararlılıkla yürümektedir. Fakat devlet içinde öyle şeyler oluyor ki 2023 Milli Hedefimiz engellenmeye çalışılıyor. Bunu engelleyenler de, hiçbir şekilde ulvi hedefleri olmayan ve tek düşüncesi kadrolaşma olan Memur-Sen’dir. Memur-Sen bu yönüyle sefil bir sendikacılık anlayışının temsilcisidir.” Dedi.

 

Memur-Sen Zihni Asalete Sahip Değil

Konuşmasında Memur-Sen zihniyetinin 2023 gibi büyük bir hedefe çok uzak olduğunu da vurgulayan Korkmaz, “Memur-Sen, bırakın bu büyük hedefe ulaşma gayretini ortaya koymayı böyle bir rüyayı görebilecek fikri ve imani asalete de sahip değildir. Türk Devletin has evlatlarına ve Türk Milletinin sevdalıları Ülkücü Memurlara bağnaz gözlükleriyle bakan bu anlayışı kabul etmiyoruz. Yaptıkları Türk devletine ve milletine zarar vermekten başka bir şey değildir” diyen Genel Başkan Ebubekir Korkmaz, Ülkücü Memurların Memur-Sen tarafından yapılan tüm saldırılara karşı dimdik ve birlik halinde olduğunu da sözlerine ekledi. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Genel Başkan Korkmaz “Türk Devleti’nin beş bin yılı aşan bir geleneği var, bu gelenek ayakta olduğunda devlet ve millet yücelir. Ama araya sefil zihniyetler, kayırma ve liyakatsizlik girdiğinde ise devlet ve millet zarar görür. Tarihimiz bunun göstergesidir. İşte Memur-Sen zihniyeti uçurumun kenarındaki bu zihniyettir.”  İfadelerini kullandı.

Ülkücü Memurlar Olarak Andımız Var

Ülkücü Memurlar olarak hiçbir mücadeleden kaçmayacaklarını da dile getiren TÜRKAV Genel Başkanı Korkmaz, “Biz hem 2023 Lider Ülke Türkiye Ülkümüzü gerçekleştirmek için hem de sefil Memur-Sen zihniyetini yenmek için tek yürek ve tek yumruk olmuş Ülkücü Memurlarız. Türkiye’nin onurlu geleceğini kimselere çaldırtmayacağız 15 Temmuz FETÖ artıkları ile bir olup başaramadıkları ihanet emelleri hayallerimizi kâbusa dönüştüremeyecek. Buna izin vermeyeceğiz. Bu yolda hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık, kaçınmayacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milli hedef olarak ortaya koyduğu 2023 hedefine mutlaka ulaşmak için top yekûn mücadele edeceğiz. Ülkücü memurlar olarak yemin ettik bir adım bile geri adım atmayacağız” dedi.

Memur-Sen’in hedefinde Sayın Selçuk Var

“Memur-Sen’in zihni sefaletini Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk Bey’den dönmüştür.   Danıştay’ın “Andımız”  kararına itiraz edenleri görevden alması bunun en büyük göstergesidir diyen Korkmaz, “Türklükten, devlet anlayışımızdan, milli şuur ve gerçeklerden uzak bürokratları görevden alan sayın bakanımıza bu konuda çok teşekkür ediyoruz. Sayın Selçuk gerçekten hem öğretmen ve öğrencilerimizin hem de velilerimizin umudu olmuştur. Kendisinin liyakatli atamalar yapacağız kararına itiraz eden Eğitimbir-Sen’in sefaleti ise ortadadır. Bu sefil zihniyet devlet içindeki kanayan yaradır. Derhal ameliyat edilmelidir. Umarız ki tüm bakanlarımız bu onurlu davranışı gösterir ve asalet yoksunu Sefil Sendika Referansları ile bir yerlere gelen liyakatsız basiretsiz kadroları 2023 hedeflerine uymayan sadece makam sevdalısı Bürokratları görevden alırlar” diye konuştu.

 


TÜRKAV: Memur-Sen Paralel Yapı Mı Kuruyor? : Google'da Ara
TÜRKAV: Memur-Sen Paralel Yapı Mı Kuruyor?


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİVİL TOPLUM

  ERDEMİR SUÇLAMALARA MEKTUPLA ÇEVAP VERDİ


         Efeler Kent Konseyi’nin mevcut Kent Konseyi başkanı Tuncay Erdemir davet edilmediği 12 Haziran’daki genel kurulunda Efeler Belediye Başkan

  GENÇ DÜŞÜNCE ENSTİTÜSܒNDEN YASA TASARISI


          Genç Düşünce Enstitüsü Gönüllülük Yasa Tasarısı hazırlayarak mecliste onaylanmas

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAydın Hava Durumu

Cuma Sıcak Sıcak 36°C 20°C

Cumartesi Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 37°C 21°C

Pazar Az Bulutlu Az Bulutlu 39°C 22°C           YORUMLAR
YILMAZ DEMİR ÖZÇELİK

     Siyaset DUY artık, Genel Kurmay DUY Artık, Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü DUY artık LÜTFEN ...

ASTO

     Aydında Güzel şeyler Oluyor. Değerli Rektörümüzün yeni misyonu ADÜ yü şaha kaldırdı. Yıllardır bu araziler boş ...

SENEM BOZKURT

     Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesini bir Aydınlı olarak çok bilmiyoruz. Yönetimi kutlar başarılar dilerim. Ülkemizde Ziraat ...

SELİN SEVER

     BU TÜR İNSANCIKLARA EN BÜYÜK CEZA HALKTAN BU SEYDİOĞLU BAKLAVALARINI SATIN ALMAYARAK VERİLMELİDİR. BU ÖKÜZLERİ BOYKOT ...

VELİ TİRYAKİ

     O Polise kızamıyorum. O Trafik Magandası için ne kadar kişi devreye girmiştir ki. Kapıda karşılamak zorunda ...

VAHDET TÜRKOĞLU

     YİYİN BEYLER YİYİN TIKSIRINCAYA KADAR YİYİN. YAVAŞ YAVAŞ Büyük Şehirlerde kaybettiniz. O İsraf yuvalarınıda kaybedeceksiniz... ...


           ANKET
BAŞKANLIK SİSTEMİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
% 0 √ Toplam : 0 - Başarı Buluyorum.
% 34 √ Toplam : 10 - Başarısız Buluyorum.
% 7 √ Toplam : 2 - Revizyon Gerekir
% 60 √ Toplam : 18 - Parlamenter Sisteme dönülmeli.
   

TRT Spor HaberlerGÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haberleri Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim