Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
CUMHUR İTTİFAKINDA REVİZYON BAŞLADI
ÜÇ LİDER SOÇİ’DE SURİYE ZİRVESİNDE BULUŞTU
ÖZAKCAN’ SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJI YAYINLADI
KARADAĞ’DAN TÜRK YATIRIMCIYA DAVET
İZMİR’İN TARIMI, ORMANI TALANA AÇILIYOR!


Ajans 09/ Aydın Haberleri - PARSEL PARSEL TASFİYE EDİYORLAR..!!
PARSEL PARSEL TASFİYE EDİYORLAR..!! BU YAZININ EKLENME TARİHİ 19-11-2018 / 14:31 | BU YAZI TOPLAM 1326 KEZ OKUNDU.
   
MUHARREM H.OĞUZ
huseyin18@gmail.com
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PARSEL PARSEL TASFİYE EDİYORLAR..!!

BİR ÜLKE NASIL TASFİYE EDİLİR..

 

Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur.

Dünya da Paraya yön veren Yahudilerdir.

Dünya da Siyasete yön veren Yahudilerdir.

Yahudiler o ülkede Müslüman görünümü altında Siyonizme,Masonizme hizmet edecek şahıslara her türlü maddi desteği vererek iktidarı ele geçirmelerini sağlarlar. Taşlar yerine oturduktan sonra iktidar partisi bitmiş sinmiş yok olmaya yüz tutmuş bir terör mihrakını verilen tavizlerle yeniden toprak üstüne çıkartır.Bir müddet  ordu ve halkın  bunlarla meşgul olmaları sağlanır..Gündem hep terördür. Bu arada Sevr ile düşman devletlerinin o ülkeye yaptıramadıklarını iktidar partisi vasıtasıyla uyum paketi adı altında yaptırırlar..Yabancı dilde eğitim yapan okulların açılması, ordu içindeki düzenlemeler vb. Ermenilerden özür dilenir. Yunanlıların ege adalarına çöreklenmesine ses çıkarılmaz. Ülke içinde terör devam ederken tavizler sonucunda terör örgütünün devlet içinde yapılanmasına göz yumarlar..Ne isterlerse verirler..

Özelleştirme adı altında Haberleşme ağı başta olmak üzere uyum paketinde vaad ettikleri bankalar, şeker fabrikaları, kağıt fabrikaları, yeraltı ve yerüstü zenginlikler,ülkenin cumhuriyet kurulduğundan beri bütün birikimleri yandaşa yahudiye peşkeş çekilir..Halk tamamen sinmiştir,korkmuştur..Ne hikmetse israilli firmalara yaptırdıkları seçim sistemi ile her seçimi kazanırlar.Bunda yalan vaadlerin payıda büyüktür çünkü cahil bir nesil yetişmektedir..Eğitim kurumu hersene yeni baştan düzenlenmekte kafalar karıştırılmaktadır. Terör örgütüne ve uyum paketi çerçevesinde verilen vaadler neticesinde okullarda okutulan ANDIMIZ ırkçılığı çağrıştırıyor diyerek kaldırılır..Dağlardan ve gönüllerden  NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE sözü yine aynı gerekçelerle kaldırılır Şehir isimleri belediye isimleri taviz verdikleri güya o kesimi temsil ettikleri terör örgütünün diline çevrilir.İtiraz edenler tehditle susturulur..

Ekonomi tamamen yabancıların elindedir. çiftçi yerli tohum kullanamaz, çünkü yasaktır,  ucunda hapis cezası vardır..Sermaye Yahudilerin elindedir.. İstediklerini yaptırırlar.İstedikleri tavizi alırlar.Hayvancılık bitmiştir.Dışarıdan pirinç, buğday,nohut,şeker,saman, et, süt vb..ithal edilir.Ekonomi tamamen tüketime dayandırılmıştır.Üretim yoktur.Yandaş kesim bu fırsatı değerlendirir.Vergi borçları sırırlanır hatta hizmetlerinden dolayı ödül bile verilir..

Bir yüzük ile başlayanların artık miyarlarca yüzüğü vardır..

Zaman zaman kontrollü krizler yaratılır ki düzeltilip halka şirin görünülsün..

Tecavüz artmıştır özellikle çocuk tecavüzleri..Hırsızlık artmıştır..Yolsuzluk artmıştır..ceza almazlar Çünkü uyum paketleri ile adalet sistemi yok edilmiştir..

Zaman zaman siyasiler değişsede izlenen politika hep aynıdır..Onlara dokunulmaz,onların her türlü cezayı işleme hakları vardır..

Siyasiler kendilerini seçenlere yalanlar söylemektedirler..Ülkedeki her vatandaşın bir ayda onbeş kilo et yediği,tarımda dünya lideri olunduğu,ekonominin dünya beşincisi olduğu gibi..Tabi ki biatcı cahil kesim tüm bu yalanlara inanmakta ve alkışlamaktadır..Doğruyu bu kesime anlatamazsınız çünkü beyinleri kıvırcık ve çok tüylü hayvan beynidir

Kurumlar ele geçirilmiştir.Her kurumun başında, ortasında,sonunda kendi adamları vardır..Başkanlık sisteminde her şeyin düzeleceğini söyleselerde düzelmemiştir..Verilen önergeler vatandaşın ve ülkenin yararına olsun yada olmasın red edilmektedir.

Havaalanları köprüler yollar kullanılsın kullanılmasın insan garantilidir..Halkın vergileri böylelerine gitmektedir..

Ülkenin kurucusu ATATÜRK’ün ülkesine kazandırdığı fabrikalar bir bir satılır ilkeleri çiğnenir büstleri kırılır ona hakaret edenler itibarlandırılır..Kıskançlık had safhadadır..

Emekliye para bulunmaz ama ...

Ülkeye sokulan Suriyeliye para bulunur..Her ay her suriyeliye para verilir yakacak giyim yiyecek masrafları karşılanır.Eğitim ücretsizdir vergi vermezler sınava girmezler başa beladırlar sürekli olay çıkartır bulundukları yerlerde terör estirirler..Elde patlamak üzere bir bomba vardır..Zamanı gelince dış güçler mutlaka düğmeye parmak basacaktır..

Kültür yok edilmektedir,Ahlak dejenere edilmektedir,Din siyasete alet edilmekte kişiler Allah ile Peygamber ile kıyaslanmakta toplum dinden uzaklaştırılmaktadır. Nefret yüklü bir toplum oluşturulmakta nifak tohumları saçılmakta sonu belirsiz bir yola gidilmektedir..

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘’ Şu ve bu biçimde, bir takım kuş beyinli kimselere kendinizi beğendirmek hevesine düşmeyiniz; bunun hiç bir değeri ve önemi yoktur. Eğer şunun,bunun güleryüz göstermesinden kuvvet almaya tenezzül ederseniz, halinizi bilmem, fakat geleceğiniz çürük olur.’’

Yine Ulu önder Atatürk’ün şu sözünüde hatırlatmakta fayda görüyorum..’’ Saygıdeğer milletime şunu öğütlerim ki içinde yetişerek başının üzerine çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi incelemek,dikkatinden bir an vaz geçmesin.’’

Yazılacak o kadar çok şey var ki..Bilirim uzun yazıları okumazsınız..

Velhasıl iş yine yüce TÜRK MİLLETİNE düşmektedir..

Bütün oyunlar TÜRK’ün aklıyla bozulacaktır.

TÜRK özüne dönüp TÜRK olduğunu bu toprakların gerçek sahipleri olduğunu hatırladığı zaman..

Esen kalın..

 

 

 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 CEM KURTULUŞ 01:25 - 23.11.2018

        Sayın Yazan Türkiyeyi ve son 16 yılı o kadar güzel anlatmışsın ki. Diyecek bi şey bulamıyorum. İyi sizin gibi idealist ve doğruları dile getirebilen kişiler var...

   

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR
 
1 - BİRİSİ LİYAKAT MI DEDİ..??

14-01-2019 - 16:47

 
2 - ASGARİ ÜCRET TESPİT KOMİSYONU NASIL ÇALIŞIYOR..??

18-12-2018 - 13:58

 
3 - BÜYÜK TÜRK’ÇÜ HÜSEYİN NİHAL ATSIZI ANLAMAK..

10-12-2018 - 13:55

 
4 - SÖZ..GİDECEĞİ YERİ VE KİŞİYİ BİLİR, YA GİTTİĞİ YERDEKİLER ANLAR MI..??

30-11-2018 - 11:39

 
5 - PARSEL PARSEL TASFİYE EDİYORLAR..!!

19-11-2018 - 14:31

 
 
DİĞER YAZILAR :  [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5 ]  [ 6 ]  [ 7 ]  [ 8 ]  [ 9 ]  [ 10 ]  [ 11 ]  [ 12 ]  [ 13 ]  [ 14 ]  [ 15 ]
 
YAZARIMIZA AİT SİSTEMİMİZDE KAYITLI TOPLAM 71 ADET YAZI KAYITLI .
 
 
           ..
 
TÜM YAZARLARAydın Hava Durumu

Cumartesi Çok Bulutlu Çok Bulutlu 16°C 6°C

Pazar Az Bulutlu Az Bulutlu 16°C 5°C

Pazartesi Az Bulutlu Az Bulutlu 17°C 7°C           YORUMLAR

           ANKET
Aydın Büyük Şehir Belediyesi çalışmalarını başarılı buluyormusunuz?
% 30 √ Toplam : 54 - Evet Başarılı Buluyorum.
% 45 √ Toplam : 82 - Hayır, Başarısız Buluyorum.
% 7 √ Toplam : 13 - Bilgi Sahibi Değilim.
% 20 √ Toplam : 37 - Kararsızım. Ne Başarılı, Ne Başarısız.
   

TRT Spor HaberlerGÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haberleri Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim