Şikayetim Var sosyal medya'da yayımlanan yazıda: "Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlatılan ulusal kurtuluş savaşımız neticesinde 07 Eylül 1922 günü, Aydının düşman işgalinden kurtuşunun 101.nci Yıldönümü munasebetiyle, 07 Eylül Perşembe günü kamu ve kuruluşları, işyerleri, tören alanı….. sabah 08.00’den gün batımına kadar Bayrak ve Atatürk Posterleri ile süslenmesi 29.08.2023 gün 75984423-880 sayılı emri ile bildirilmesine rağmen, Aydın Ak Parti il binasında ne ATATÜRK nede Şanlı TÜRK BAYRAĞIMIZın asılmadığını üzüntüyle karşıladık. Sayın İl Başkanı Gökhan ÖKTEN Türk Bayrağına ve Atatürk’e karşı bazı AK Partililerin düşmanca tavrına sizde mi katıldınız….
Sayın Yetkililer eğer ihmal değil ise suç işliyorsunuz.
Sizdemi keşke yunan kazansaydı diyenlerdenmisiniz.
Kendinizi Valiliğin üstünde mi görüyorsunuz." soruları sorulduğu görüldü.