![]() |
Tweet |
CHP’li İstanbul Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, kayınbiraderini belediyede işe aldığını doğrulamıştı: “Kayınbiraderim olduğu için değil, o alanda başka birini bulamadığım için çalışıyor ve çalışacak.”
Özel, duyar duymaz Özer’i uyardıklarını belirterek atamanın geri alındığını açıkladı:
“Sorunun çözüldüğünü ifade etmek isterim. Belediye başkanımız bir pozisyonda o yetkinlikte kimseyi bulamadığı için kayınbiraderini atamak zorunda kaldığını söyledi. Duyar duymaz kendisini uyardık; bugün öğle saatlerinde atama geri alındı. Yapılmamış sayıyoruz. Akraba ataması gerçekleşmedi.”