![]() |
Tweet |
Ben Yılmaz Demir, 09 M 0555 aracım ile sabahtan akşama kadar şehir içinde çalışmaktayım.Gün içerisinde trafiğin yoğunluğuna ve stresine rağmen yolcularımıza karşı elimden geldiği kadar nazik ve yardımcı olmaya çalışıyorum. İşimi severek yapıyorum ama mazot ve yedek parçaya gelen zamlar bizi çok mağdur ediyor.
Ücretsiz biniş hakkı olanlar da maalesef suistimal yapıp, bir gün içerisinde 20-25 kez araçlarımızı kullanıyorlar.Bu da diğer yolcuların binememesine sebep olabiliyor. 65 yaş üstü vatandaşlarımızdan ricamız; mesai saatlerinde acil işleri yoksa binmemeleri ve anlayışlı davranmalarıdır.
EGEZİRVE